NANO YÜZEY KORUMA ....
 
SolBanner
  VERİTABANI |  GÖRSELLER |  ÜRÜNLER |  DÜKKAN |  HABERLER |  LİNKLER |  İLETİŞİM
 
 
NANO YÜZEY KORUMA ....

Nano Teknolojik Yüzey Koruma Kaplama Katmanları ve Doğal Temizlik & Dezenfektan Ürünleri

Satış, Uygulama, Danışmanlık ve Eğitim

EikiN Nano Yüzey Koruma ve Kaplama Sayfasına Hoş Geldiniz

‘EikiN’ ,gelişen Nano Tekonoloji Dünyasının bir parçası olarak, yüzeylere nano ölçekli ultra ince katman uygulaması konusunda uzmanlaşmıştır. Pasif ve aktif koruyucu nano teknolojik kaplamalarla her çeşit yüzeye farklı fonksiyonlar yükleyerek;  yağ, su, kir ve kireç iticiliği etkisi  yanında yüzeylerin kendini temizlemesini, yanmamasını veya kokuları yok etme özelliklerini  ve daha fazlasını sağlamak mümkündür.

Geleceğin teknolojisi olarak görülen nano teknoloji ile ilgilenen herkes iş ortağı veya çözüm ortağı olabilir veya kendi markasını yaratabilir.

Güncel Konular:

SON KULLANICI ÜRÜNLERİMİZİ DÜKKAN BÖLÜMÜMZDE BULABİLİRSİNİZ

Emici Yüzeylere Sert Yüzeylere Sert ve Emici Set

(Fiyatlara KDV dahil değildir, 100 TL üzeri alımlarda kargo ücretsiz.)
(Ürün alımını buradan yapabilirsiniz.)

SUSUZ ARABA YIKAMA

Yeni bir iş yapmak istiyorum ama fazla sermayem yok diyenlere doğan bir fırsat. Susuz araç yıkama ve nano bakım ürünleriyle çok küçük bir yatırımla seyyar ekip veya sabit istasyon kurarak atılım yapabilirsiniz. Arayın sizi bilgilendirelim.

Su israfı ve çevreye zarar Yol riski ve çizilme ihtimali Zararsız, çevreci ve kolay

NANO ' SIVI CAM' KOVAN KORUMA

Organik arıcılığa gönül vermiş arıcılarımıza çok büyük fayda görecekleri bir haberi vermek bizi mutlu ediyor. Bursa Üniversitesi Arıcılık Bölümü ile yapılan bir yıllık ölçümler ve gözlemler sonunda kovanların boya yapılma ihtiyacını ortadan kaldıran ve ahşabı doğal hali ile koruyan nano teknolojik yüzey kaplama ürününü onayladı. Uzun süreli koruma sağlayan bu nano teknolojik kaplama sayesinde ahşap ıslanmaya ve çürümeye karsı korunmuş oluyor. Kovan içi uygun iklim oluşması için ayrıca ahşabın teneffüs etmesini engellemiyor.

Nano Teknoloji Arý Kovan Yüzey Koruma Kaplama Uygulama Ürünü
Bursa Üniversite Raporu

   HABERLER
Partnerimiz ATA-SAN "SCREENCARES" markasıyla telefon...
Nano yüzey koruma sıvılarımızı "SCREENCARES" marka ismiyle akıllı telefonlara ve çeşitli aksesuarlara tüketici ürünleri sunan ATA-SAN TİC.LTD.ŞTİ. iç ve dış pazarlarda başarılı şekilde yerini aldı. Başarılarının devamını dileriz.

Nanoaktif markamız ile ilk perakende ürünlerimiz çıktı.
"nanoaktif" markası altında son kullanıcıya hitap eden nano yüzey koruma kaplama katmanlı ilk ürünlerimiz müşterilerimizle buluşmaya hazır. İndirimli tanıtım fiyatlarla nano koruma ürünlerimizi sizlere sunuyoruz.

Kimyasalsız, tamamen doğal araç temizleme...
Yeni bir iş yapmak istiyorum ama fazla sermayem yok diyenlere doğan bir fırsat. Doğal ve tamamen kimyasalsız ve susuz araç temizleme ve nano bakım ürünleriyle çok küçük bir yatırımla atılım yapabilirsiniz. Arayın sizi bilgilendirelim. Su israfı yok, çevreye zarar yok, Çizilme yok. Zararsız, çevreci ve kolay kulanılır.

Arı kovanlarına nano koruma...
Bursa Üniversitesi ile yapmış olduğumuz bir yıllık çalışmanın mutlu sonuna varıldı. Elde edilen sonuç tüm arıcılar için büyük önem taşırken özellikle organik arıcılık yapanları daha yakından ilgilendiriyor. Kovanları dış etkilere karşı koruma amaçlı kullanılan ve ne içerdiği bilinmeyen boyalara artık gerek kalmadı. Nano koruma ürünü ile kaplanan kovanlar hem dış etkilere karşı uzun süre korunuyor hem de kovan içi nem dengesi sağlanıyor ve böylece bazı arı hastalıklarının önü kesiliyor.

EikiN Nano ´nun distribütörlük alanı daha da genişledi...
EikiN Nano'ya yapmış olduğu başarılı çalışmalar sonucunda CCM Central Asia statüsü verilerek Suriye, Lübnan, Irak, Iran, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan, Türkmenistan, Tacikistan, Uzbekistan ve Kırgızistan ülkeleri de eklendi.

Nano koruma ürünümüzün bir perakende uygulaması satışa çıktı.
Bir partnerimiz tarafından kendi markasıyla telefon,tablet ve televizyonlara koruma ürünü satışa çıktı. Kendisine bol satışlar ve kazançlar diliyoruz. Reklam videosunu 'Görseller' sekmesinden izleyebilirsiniz.

Yeni nesil nano koruma kataloğumuz...
Derinlemesine de etkili ve daha uzun sürelere dayanıklı yeni nesil SiO2 Nano ürünlerimiz yeni ALGT kataloğumuzda ('Veri bankası' sayfamızda) . Bu ürünleri yalnız bizde bulabilirsiniz!

EikiN Nano Uygulama & Eğitim Merkezi açıldı
Eikin Nano Uygulama & Eğitim merkezi kapılarını Antalya'da açmış bulunuyor. Herkes değer verdiği eşyalarını getirip korumasını yaptırabiliyor ve bu yeni sayılan teknoloji hakkında bilgi sahibi olabiliyor.

EikiN BioSativa'nın Türkiye temsilciliğini aldı.
EikiN Nano Uygulama Eğitim Temizlik Toptan Tic. San. Avrupa ve İngiltere 2012 Çevre Ödülünü kazanmış tamamen doğal ve çevreci yağ ve kir çözücü BioSativa'nın Türkiye Temsilciliğini almıştır.

Almanya'dan yeni uyguluma teknikleri EikiN'de
Almanya'daki yeni nesil pasif ürün tanıtımına ve uygulama teknikleri seminerine katılarak en yeni bilgileri değerli müşterilerimiz için topladık.

BioSativa'ya 2013 Çevrecilik ödülü.
BIOSATIVA®, Almanya'da kobiler tarafından 2013 yılının en yenilikçi, faydalı ve çevreci ürün olarak değerlendirildi.

Tüm Haberler